30.06.2016

Planowana jest następna edycja konferencji, zainteresowanych informacją prosimy o wpisanie się do newslettera.

27.06.2016

Dzięki uprzejmości Pana dr inż. Jarosława Dąbrowskiego na stronie internetowej Instytutu Budownictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukazała się notatka dotycząca I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem na stronie http://ib.up.wroc.pl/.

 

23.06.2016

Rozpoczynamy wydawanie zaświadczeń o przyjęciu prac do wydania, termin zakończenia rozsyłania 28.06.2016.

 

22.06.2016

Jesteśmy po recenzji przesłanych prac. Ze względu na ilość przesłanych prac przygotowujemy dwie monografie wieloautorskie dotyczące innowacji.

 

 3.06.2016

PODSUMOWANIE I OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI INNOWACYJNI NAUKOWCY

30 maja we Wrocławiu odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy, której organizatorem był Klaster Badań i Rozwoju oraz Innowacji. Konferencje otworzył Koordynator Klastra B+R&I dr inż. Jacek Doskocz oraz Zastępca Koordynatora dr inż. Piotr Kardasz.

W konferencji wzięło udział prawie 60 osób, ściśle związanych ze światem nauki i biznesu. Obecni byli przedstawiciele uczelni wyższych, m.in.: Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Instytutu Elektrotechniki OTiME w Warszawie, Politechniki Lubelskiej, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Instytutu Metali Nieżelaznych w Poznaniu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz przemysłu- PCC MCAA Sp. z o.o. z Brzegu Dolnego. 21 uczestników prezentowało referaty z wynikami swoich badań i pomysłami na dalsze kierunki rozwoju. Kilkanaście osób przedstawiło je w formie posterów. Konferencja składała się z czterech paneli, w czasie których poruszane były m.in. zagadnienia z obszaru chemii, medycyny, gospodarki energetycznej czy marketingu.

Konferencja zakończyła się sukcesem. Aktywny udział uczestników dowodzi, że polska nauka i gospodarka wspólnie chcą dążyć do efektownego rozwoju, poprzez wprowadzania innowacji w obszarach swoich działalności. 

 

 

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za obecność i aktywny udział w dyskusji!

 

1.06.2016 Podsumowanie konkursu

W trakcie I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy odbył się wcześniej zapowiadany przez organizatorów konkurs. Uczestnicy konferencji mogli wygrać w trzech kategoriach. Pierwsza kategoria to „Nagroda Uczestników Konferencji Innowacyjni Naukowcy”, druga to Innowacyjne badania, a trzecia Innowacyjny Naukowiec. W pierwszej kategorii o zwycięstwie referatu lub posteru decydowali uczestnicy, którzy w czasie trwania konferencji dostali anonimowe karty głosowania. Każdy uczestnik mógł oddać trzy głosy.

Podliczenie głosów uczestników konferencji wskazało laureatkę konkursu - Panią Paulinę Szczepaniak – która otrzymała nagrody w postaci tabletu marki Lenovo, ufundowanego przez Dolnośląski Akcelerator Technologii i Innowacji oraz udziału w szkoleniu Transfer Technologii i Innowacji ufundowanego przez MARIFA Zarządzanie Własnością Intelektualną.

W pozostałych dwóch kategoriach głosowało Jury powołane przez organizatorów, patronów i rady. W obu kategoriach autorzy zwycięskiego referatu oraz posteru wygrywali zestaw kosmetyków innowacyjnej firmy Nanolaboratory Nantes oraz udział w szkoleniu Transfer Technologii i Innowacji.

Wyłonionymi laureatami byli:

- w kategorii "Innowacyjne Badania" - Pani Marta Czarnecka, Pan Jarosław Dąbrowski, Pani Kamila Kołodziejczyk, Pan Jan Lorkowski;

- w kategorii "Innowacyjny Naukowiec" - Pani Katarzyna Janczak, Pan Mariusz Jasiński, Pani Anna Jenczak, Pani Karolina Karbownik, Pani Wiesława Łada i Pani Danuta Wawszczak, Pani Izabela Małecka.

 

31.05.2016

Konferencja zakończyła się sukcesem! Dziękujemy za przybycie. Dyplomy oraz e-maile roześlemy do 2.06.2016 roku. Z aktualizowaliśmy zakładkę Wydawnictwo.

 

27.05.2016

25.05.2016

Informujemy, że dnia 30.05.2016 uczestników możemy witać już od godziny 8:00.

24.05.2016

Zaktualizowano zakładkę Konkurs, są jeszcze wolne miejsca na sesji posterowej (plakatowej) lub jako uczestnicy bez wystąpienia. W odpowiedzi na częste pytania, każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

24.05.2016 Agenda konferencji i lista posterów

Poniżej zamieszczamy agendę I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy oraz listę posterów prezentowanych podczas wydarzenia.

 

 

23.05.2016
Związku z dużym zainteresowaniem udziałem w konferencji prosimy o cierpliwość. Wszystkie zgłoszenia otrzymane do teraz zostały przyjęte, a na maile w kolejności i na wszystkie dzisiaj odpowiemy.

Szczegółowy program według planu pojawi się jutro, czyli we wtorek 24.05.2015 do godziny do 12.
Osoby, które prześlą dzisiaj zgłoszenie na wystąpienie mogą jeszcze zostać w nim uwzględnione, liczy się kolejność zgłoszeń.

19.05.2016

z przyjemnością informujemy, że Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Pan Jarosław Gowin, objął patronatem honorowym I Ogólnopolską Konferencję Innowacyjni Naukowcy.

 

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

Informujemy, że na życzenie Uczestnika I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy wystawiamy pismo potwierdzające przyjęcie zgłoszenia. Prośbę o wystawienie potwierdzenia prosimy kierować na adres e-mail konferencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pismo po podpisaniu przez reprezentanta Organizatora (Klastra B+R&I) przesyłamy w formie skanu na adres mailowy, z którego została wystosowana prośba.

 

Komunikat 3

Informujemy, że komunikat 3 I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy, zawierający listę Patronów Merytorycznych i Medialnych jest już gotowy. Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej aktualnymi informacjami:

 

 

Uzupełniona lista patronów ukaże się w komunikacie 4 wraz z programem konferencji.

 

Wzory formatowania streszczeń oraz artykułów

Przypominamy, że wzory formatowania streszczeń oraz artykułów do pobrania w formacie .doc znajdują się w zakładce Wydawnictwo u dołu strony. Zamieszczono tam wzór zarówno dla abstraktów wystąpień, do publikacji "Innowacyjni Naukowcy - materiały konferencyjne" oraz dla artykułów, które zostaną wydane po konferencji w publikacji pod tytułem "Innowacje w Polskiej Nauce – przegląd aktualnej tematyki badawczej".

 

Opłata za udział bez prezentacji referatu i posteru

W odpowiedzi na Państwa pytania informujemy, że opłata za udział w konferencji bez referatu i posteru wynosi 150 zł. Zachęcamy jednak do bardziej aktywnych form uczestnictwa.

 

Ogłoszenie konkursu

Podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy zostaną rozlosowane wśród uczestników trzy rodzaje nagród. Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są w zakładce Konkurs lub w wersji plakatu A4 pdf pod linkiem.

 

Rozpoczął się nabór wniosków na uczestników I Ogólnopolskiej Konferencji Innowacyjni Naukowcy!

Jest to szansa:

  • zapoczątkowanie interdyscyplinarnych kontaktów,
  • nawiązanie współpracy,
  • zwiększenie swojego dorobku naukowego (udział w konferencji, publikacje w dwóch wydawnictwach z numerami ISBN!),
  • rozliczenie projektu, grantu,
  • wygranie nagrody,
  • dobre i efektywne spędzenie czasu w gronie najbardziej pomysłowych ludzi.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konferencji oraz do wypełnienia formularza rejestracyjnego znajdującego się w zakładce Zgłoszenia.

 

Plakat 1 (pdf)
Okładka jednej z książek

 

   

Aktualności | Konferencja | Zgłoszenia | Wydawnictwo | Regulamin i faq | Idea i o nas | Kontakt